Lista jocurilor
Etapa 1
17/02/2019 08:00 Olimpia - Dambu Boys 6-1
17/02/2019 09:00 Deportivo - Dream Team 3-3
17/02/2019 10:00 Manchester - Gombos Security 2-2
17/02/2019 11:00 Atletico Madrid - Fenomenul 2-4
17/02/2019 12:00 SportLife - A.S.Bastia Tg.Mures 0-1
Etapa 2
24/02/2019 08:00 Dambu Boys - Dream Team 3-4
24/02/2019 09:00 Olimpia - Gombos Security 4-1
24/02/2019 10:00 Deportivo - Fenomenul 2-1
24/02/2019 11:00 Manchester - A.S.Bastia Tg.Mures 4-2
24/02/2019 12:00 Atletico Madrid - Rapid 1-2
Etapa 3
03/03/2019 08:00 Dream Team - Gombos Security 0-4
03/03/2019 09:00 Dambu Boys - Fenomenul 2-5
03/03/2019 10:00 Olimpia - A.S.Bastia Tg.Mures 3-0
03/03/2019 11:00 Deportivo - Rapid 6-2
03/03/2019 12:00 Manchester - SportLife 3-3
Etapa 4
10/03/2019 08:00 Gombos Security - Fenomenul 4-3
10/03/2019 09:00 Dream Team - A.S.Bastia Tg.Mures 1-6
10/03/2019 10:00 Dambu Boys - Rapid 0-9
10/03/2019 11:00 Olimpia - SportLife 6-4
10/03/2019 12:00 Deportivo - Atletico Madrid 0-4
Etapa 5
17/03/2019 08:00 Fenomenul - A.S.Bastia Tg.Mures 2-1
17/03/2019 09:00 Gombos Security - Rapid 2-3
17/03/2019 10:00 Dream Team - SportLife 2-2
17/03/2019 11:00 Dambu Boys - Atletico Madrid 1-6
17/03/2019 12:00 Olimpia - Manchester 2-1
Etapa 6
24/03/2019 08:00 A.S.Bastia Tg.Mures - Rapid 4-5
24/03/2019 09:00 Fenomenul - SportLife 3-4
24/03/2019 10:00 Gombos Security - Atletico Madrid 1-5
24/03/2019 11:00 Dream Team - Manchester 2-4
24/03/2019 12:00 Dambu Boys - Deportivo 1-7
Etapa 7
31/03/2019 08:00 Rapid - SportLife 2-3
31/03/2019 09:00 A.S.Bastia Tg.Mures - Atletico Madrid 3-2
31/03/2019 10:00 Fenomenul - Manchester 3-2
31/03/2019 11:00 Gombos Security - Deportivo 2-3
31/03/2019 12:00 Dream Team - Olimpia 2-6
Etapa 8
07/04/2019 08:00 SportLife - Atletico Madrid 0-1
07/04/2019 09:00 Rapid - Manchester 1-2
07/04/2019 10:00 A.S.Bastia Tg.Mures - Deportivo 2-1
07/04/2019 11:00 Fenomenul - Olimpia 3-1
07/04/2019 12:00 Gombos Security - Dambu Boys 3-0
Etapa 9
14/04/2019 08:00 Atletico Madrid - Manchester 2-0
14/04/2019 09:00 SportLife - Deportivo 2-4
14/04/2019 10:00 Rapid - Olimpia 6-2
14/04/2019 11:00 A.S.Bastia Tg.Mures - Dambu Boys 3-0
14/04/2019 12:00 Fenomenul - Dream Team 8-7
Etapa 10
05/05/2019 08:00 Manchester - Deportivo 3-2
05/05/2019 09:00 Atletico Madrid - Olimpia 0-0
05/05/2019 10:00 SportLife - Dambu Boys 3-0
05/05/2019 11:00 Rapid - Dream Team 1-5
05/05/2019 12:00 A.S.Bastia Tg.Mures - Gombos Security 1-3
Etapa 11
12/05/2019 08:00 Deportivo - Olimpia 2-7
12/05/2019 09:00 Manchester - Dambu Boys 3-0
12/05/2019 10:00 Atletico Madrid - Dream Team 6-2
12/05/2019 11:00 SportLife - Gombos Security 4-4
12/05/2019 12:00 Rapid - Fenomenul 1-4
Tipareste toate jocurile